Canakkale Cocuklari Sinema Filmi

Canakkale Cocuklari Filmi Fragmanını Buradan İzleyebilirsiniz. Fragmanın Görüntülenmesi 30 sn Kadar sürebilir. Canakkale Cocuklari Fragmanı Görüntülenmiyorsa benzer konulara tıklayın…

Sinan Çetin;in senaryosunu yazıp yönettiği, başrollerinde önemli isimlerin yer aldığı Çanakkale Çocukları filminin zengin oyuncu kadrosunda Haluk Bilginer, Oktay Kaynarca, Wilma Elles, Cemo Çetin, Yavuz Bingöl gibi isimler var. Film, anneleri İngiliz, babaları Türk iki kardeşin öyküsü üzerine kurulu. Filmde iki kardeşi Sinan Çetin’in oğulları Orfeo ve James canlandırıyor. Gösterim Tarihi:(28 Eylül 2012)

Bu tür filmleri seviyorsanız Canakkale Cocuklari filmini mutlaka izlemelisiniz. Filmi izlediğinizde yorumlarınızı buradan yapabilirsiniz. Unutmayalım Filmin en güzeli sinemada izlenir.

Canakkale Cocuklari filminin orjinal DVD ve VCD sini kullanalım Emeğe Sayğılı Olalım. Web sitemizde kesinlikle telif hakkı içeren film yayını yapılmamaktadır. Amacımız kaliteli film fragmanları ile sinema filmlerini değerli takipçilerimize tanıtmaktır.

Benzer Yazılar:

  1. Çanakkale 1915 Sinema Filmi HD Fragman
  2. Vahşetin Çocukları Türkçe Dublaj Full İzle Fragman
  3. İpekyolu Çocukları Sinema Filmi Full HD Fragmanı İzle
  4. Yenilmezler Sinema Filmi Full İzle Yeni Fragman
  5. Merdiven Alti Sinema Filmi Full İzle Yeni Fragman