Babam-Icin Sinema Filmi HD Fragman

Babam-Icin Filmi Fragmanını Buradan İzleyebilirsiniz. Fragmanın Görüntülenmesi 30 sn Kadar sürebilir. Babam-Icin Fragmanı Görüntülenmiyorsa benzer konulara tıklayın…

On bir yaşındaki Will, Liverpool futbol takımının dünyadaki en iyi taraftarıdır. Uzun zamandır ortalarda olmayan babası, İstanbul’da Liverpool’un oynayacağı yılın maçı için iki biletle çıkagelir.
Ancak seyahat öncesi Wil’in babası aniden ölür. Bu seyahati gerçekleştirmeye kararlı olan Will, babasının anısını yaşatmak ve çok sevdiği Liverpool FC’nin yanında olmak için kendi başına yola çıkar.

Bu tür filmleri seviyorsanız Babam-Icin filmini mutlaka izlemelisiniz. Filmi izlediğinizde yorumlarınızı buradan yapabilirsiniz. Unutmayalım Filmin en güzeli sinemada izlenir.

Babam-Icin filminin orjinal DVD ve VCD sini kullanalım Emeğe Sayğılı Olalım. Web sitemizde kesinlikle telif hakkı içeren film yayını yapılmamaktadır. Amacımız kaliteli film fragmanları ile sinema filmlerini değerli takipçilerimize tanıtmaktır.

Benzer Yazılar:

  1. Babam İçin Sinema Filmi HD Fragman
  2. Babam Romulus Filmi Full İzle HD Sinema Fragmanı
  3. Katyn Katliamı Sinema Filmi Full İzle Yeni Fragman
  4. Pazarlari Hic Sevmem Sinema Filmi Full İzle Yeni Fragman
  5. Pazarları Hiç Sevmem Sinema Filmi Full İzle Yeni Fragman

Babam İçin Sinema Filmi HD Fragman

Babam İçin Filmi Fragmanını Buradan İzleyebilirsiniz. Fragmanın Görüntülenmesi 30 sn Kadar sürebilir. Babam İçin Fragmanı Görüntülenmiyorsa benzer konulara tıklayın…

11 yaşındaki Will Brennan, ünlü İngiliz Kulübü Liverpoolun büyük hayranıdır. Willin futbol bilgisi ve aşkı, okuldaki arkadaşlarının hepsinden fazladır.
Annesini birkaç yıl önce kaybeden Willin hayatı, bir süredir kayıp …

Bu tür filmleri seviyorsanız Babam İçin filmini mutlaka izlemelisiniz. Filmi izlediğinizde yorumlarınızı buradan yapabilirsiniz. Unutmayalım Filmin en güzeli sinemada izlenir.

Babam İçin filminin orjinal DVD ve VCD sini kullanalım Emeğe Sayğılı Olalım. Web sitemizde kesinlikle telif hakkı içeren film yayını yapılmamaktadır. Amacımız kaliteli film fragmanları ile sinema filmlerini değerli takipçilerimize tanıtmaktır.

Benzer Yazılar:

  1. Babam-Icin Sinema Filmi HD Fragman
  2. Babam Romulus Filmi Full İzle HD Sinema Fragmanı
  3. Son Vurgun Filmi Online Full İzle HD Fragman
  4. Diktatör Sinema Filmi Full İzle Yeni Fragman
  5. Ateşin Düştüğü Yer Filmi HD Fragmanı İzle Yeni